MENU
DOSTĘPNE

Męska obrączka wykonana z żółtego złota

  • MĘSKA OBRĄCZKA WYKONANA Z ŻÓŁTEGO ZŁOTA - MĘSKIE OBRĄCZKI - OBRĄCZKI
  • MĘSKA OBRĄCZKA WYKONANA Z ŻÓŁTEGO ZŁOTA - MĘSKIE OBRĄCZKI - OBRĄCZKI
  • XMAS Package

Klasyczna męska obrączka wykonana z żółtego, 14-karatowego złota. Jej zaokrąglone krawędzie zapewniają, że jest bardzo wygodna i niemal nieodczuwalna na ręce. Ponadczasowy design sprawia, że jest doskonałym wyborem, który zawsze pozostanie modny.

Ten pierścień został wykonany ręcznie w studiu KLENOTA. Pierścionek dostarczymy do Państwa w eleganckim pudełku prezentowym z Certyfikatem Autentyczności. Jeśli będą Państwo potrzebować poprawy rozmiaru pierścionka, pierwsza taka zmiana w ciągu 60 dni od otrzymania zamówienia jest darmowa. Aby dowiedzieć się więcej o zmianach wielkości i rozmiarach pierścionków, zapraszamy do naszego przewodnika.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

3 180 zł Pytanie o przedmiot
KOD Y0435003L40
Materiał Żółte złoto
Próba 14 kt 585/1000
powierzchnia błyszcząca
Profil półokrągły
Kamienie szlachetne Bez kamienia
szerokość 4.0 mm
waga 4.85 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.

KLENOTA Biżuteria


Pro pohodlný nákup a doručení do České republiky doporučujeme navštívit naši stránku v češtině.

Pre pohodlný nákup a doručenie na Slovensko odporúčame navštíviť našu stránku v slovenčine.

Aby zapewnić Państwu jak największą wygodę podczas zakupów, rekomendujemy odwiedzenie naszej polskiej strony.

Für das beste, auf Ihren Standort zugeschnittene Einkaufserlebnis empfehlen wir Ihnen, unsere deutsche Website zu besuchen.

Pour une navigation optimale et adaptée à votre zone géographique, nous vous recommandons de consulter notre site Web français.

For the best shopping experience, we recommend visiting our international website in English.