MENU
DOSTĘPNE

Pierścień męska w różowym złotem

  • Pierścień męska w różowym złotem
  • Pierścień męska w różowym złotem
  • Pierścień męska w różowym złotem
  • XMAS Package

Praktyczny i stylowy pierścionek z 14-karatowym złotem. Idealny jako obrączkę dla niego, ale może również stać się miłym prezentem dla przyjaciela lub małżonka.

Obrączki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze. Tworzymy je we wszystkich standardowych wielkościach. Rozmiar pierścionka należy zaznaczyć przy zamówieniu. Jeśli konieczna będzie zmiana rozmiaru, pierwszy raz zrobimy to dla Ciebie bezpłatnie. Pierścionek doręczymy bezpłatnie, w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

2 980 zł Pytanie o przedmiot
KOD Y0438004L40
Materiał Różowe złoto
Próba 14 kt 585/1000
powierzchnia błyszcząca
Profil płaski z zaokrąglonymi brzegami
Kamienie szlachetne Bez kamienia
szerokość 4 mm
waga 4.9 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.