MENU
  DOSTĘPNE

  Orygianalny naszyjnik z czarnych spineli i pereł słodkowodnych

  • Orygianalny naszyjnik z czarnych spineli i pereł słodkowodnych
  • Orygianalny naszyjnik z czarnych spineli i pereł słodkowodnych
  • Orygianalny naszyjnik z czarnych spineli i pereł słodkowodnych
  • Orygianalny naszyjnik z czarnych spineli i pereł słodkowodnych
  • XMAS Package

  Oryginalny naszyjnik wykonany z fasetowanych, czarnych spineli, słodkowodnych pereł oraz koralików z 14-karatowego, żółtego złota. To niezwykłe połączenie kolorystyczne sprawia, że naszyjnik jest wyjątkowo elegancki i luksusowy. Ciekawy wybór dla miłośników eleganckiej biżuterii o niekonwencjonalnym designie.

  Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. W przypadku chęci otrzymania innej długościu lub typu łańcuszka, należy poinformować nas o tym w zamówieniu. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

  Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

  2 380 zł Pytanie o przedmiot
  KOD k8009043
  Materiał Żółte złoto
  Próba 14 kt 585/1000
  Kamienie szlachetne Spinel
  średnica 2.5-3.0 mm
  Perły słodkowodnych
  kształt okrągły
  kolor biały
  połysk AAA
  powierzchnia AAA
  średnica 6.5-7.0 mm
  długość 420 mm
  waga 9.2 g

  Biżuteria z ATELIER KLENOTA

  Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.