MENU

Naszyjnik z serduszkiem z różowego złota i ametystem

  • Naszyjnik z serduszkiem z różowego złota i ametystem
  • Naszyjnik z serduszkiem z różowego złota i ametystem
  • Naszyjnik z serduszkiem z różowego złota i ametystem
  • XMAS Package

Łańcuszek typu "rollo" o długości 38 cm, wykonany z różowego, 14-karatowego złota, na którym znalazła się zawieszka z fioletowym ametystem w kształcie serca. Kolory i motyw tego naszyjnika sprawiają, że jest idealny jako dar wyrażający miłość, na przykład na rocznicę lub Walentynki.

Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier KLENOTA i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: czas dostawy wynosi 4 tygodnie

1 520 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0730064
Materiał Różowe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Ametyst fioletowy
Pochodzenie naturalne
szlif serce
szerokość 5.0 mm
wysokość 5.0 mm
waga 0.400 ct
długość 380.00 mm
waga 1.30 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.