MENU
  DOSTĘPNE

  Naszyjnik z krzyżykiem wykonany z białego złota

  • Naszyjnik z krzyżykiem wykonany z białego złota
  • Naszyjnik z krzyżykiem wykonany z białego złota
  • Naszyjnik z krzyżykiem wykonany z białego złota
  • Naszyjnik z krzyżykiem wykonany z białego złota
  • XMAS Package

  Naszyjnik z krzyżem wykonany z 14-karatowego, białego złota. Nowa interpretacja klasycznego symbolu zadowoli wszystkich miłośników pięknej biżuterii. Dzięki poziomemu zawieszeniu wisiorka naszyjnik reprezentuje nowoczesną biżuterię, która przyciąga spojrzenia przy każdej okazji.

  Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. W przypadku chęci otrzymania innej długościu lub typu łańcuszka, należy poinformować nas o tym w zamówieniu. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

  Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

  1 280 zł Pytanie o przedmiot
  KOD k0043012
  Materiał Białe złoto
  Próba 14 kt 585/1000
  Kamienie szlachetne Bez kamienia
  szerokość 9.6 mm
  wysokość 24.0 mm
  waga 1.70 g

  Biżuteria z ATELIER KLENOTA

  Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.