MENU
DOSTĘPNE

Naszyjnik w kształcie serca z różowego złota

  • Naszyjnik w kształcie serca z różowego złota
  • Naszyjnik w kształcie serca z różowego złota
  • XMAS Package

Łańcuszek z 14-karatowego, różowego złota z minimalistycznym wisiorekim o kształcie serca, symbolizującym miłość i odwagę. Dzięki wysokiej jakości wykonania naszyjnika nadaje się do codziennego noszenia, ale doskonale sprawdzi się także podczas uroczystych okazji. Jest idealny jako prezent, który ma symbolizować miłość.

Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. W przypadku chęci otrzymania innej długościu lub typu łańcuszka, należy poinformować nas o tym w zamówieniu. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

880 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0440014
Materiał Różowe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Bez kamienia
szerokość 11.70 mm
wysokość 11.70 mm
waga 1.3 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.