MENU

Wisiorek z białego złota z tanzanite

  • Wisiorek z białego złota z tanzanite
  • Wisiorek z białego złota z tanzanite
  • Wisiorek z białego złota z tanzanite
  • XMAS Package

Elegancki naszyjnik 14k białego złota. Na klasycznym łańcuchu jest luźno wiszące wisiorek z silnym Tanzanite 6 mm. Okrągły kamień dostarczać charakterystyczny kolor niebieski z odcieniem fioletu.

Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. W przypadku chęci otrzymania innej długościu lub typu łańcuszka, należy poinformować nas o tym w zamówieniu. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: czas dostawy wynosi 4 tygodnie

2 980 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0611172
Materiał Białe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Tanzanit
szlif okrągły
średnica 6 mm
waga 0.8 ct
waga 2.9 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.