MENU
  NOWOŚĆ DOSTĘPNE

  Naszyjnik wykonany w kształcie podkowy z żółtego złota ozdobionej turmalinem

  • Naszyjnik wykonany w kształcie podkowy z żółtego złota ozdobionej turmalinem
  • Naszyjnik wykonany w kształcie podkowy z żółtego złota ozdobionej turmalinem
  • Naszyjnik wykonany w kształcie podkowy z żółtego złota ozdobionej turmalinem
  • XMAS Package

  Naszyjnik wykonany w kształcie podkowy z 14-karatowego złota i ozdobiony małym turmalinem. Ze względu na swoją symbolikę, ten klejnot jest szczególnie chętnie wręczany innym osobom, ponieważ zgodnie z tradycją przynosi szczęście i dostatek. Jest także klasycznym prezentem dla osób urodzonych w październiku.

  Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. W przypadku chęci otrzymania innej długościu lub typu łańcuszka, należy poinformować nas o tym w zamówieniu. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

  Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

  1 780 zł Pytanie o przedmiot
  KOD k0820023
  Materiał Żółte złoto
  Próba 14 kt 585/1000
  Kamienie szlachetne Turmalin rubellit
  szlif okrągły
  średnica 3.0 mm
  waga 0.120 ct
  długość 420 mm
  waga 1.7 g

  Biżuteria z ATELIER KLENOTA

  Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.