MENU
  DOSTĘPNE

  Wisiorek w kształcie półksiężyca

  • Wisiorek w kształcie półksiężyca
  • Wisiorek w kształcie półksiężyca
  • Wisiorek w kształcie półksiężyca
  • XMAS Package

  Minimalistyczny wisiorek w kształcie półksiężyca, wykonany z żółtego, 14-karatowego złota. Ten nowoczesny wisiorek, będący jednocześnie klasycznym symbolem, może być noszony na co dzień i doskonale łączy się z innymi naszyjnikami. Świetny pomysł na prezent dla kobiet, które preferują minimalistyczny biżuterię.

  Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. W przypadku chęci otrzymania innej długościu lub typu łańcuszka, należy poinformować nas o tym w zamówieniu. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

  Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

  1 180 zł Pytanie o przedmiot
  KOD k0555013
  Materiał Żółte złoto
  Próba 14 kt 585/1000
  Kamienie szlachetne Bez kamienia
  szerokość 6.6 mm
  wysokość 9.7 mm
  waga 1.6 g

  Biżuteria z ATELIER KLENOTA

  Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.