MENU

  Wisiorek z żółtego złota w kształcie serca

  • Wisiorek z żółtego złota w kształcie serca
  • Wisiorek z żółtego złota w kształcie serca
  • Wisiorek z żółtego złota w kształcie serca
  • XMAS Package

  Minimalistyczny wisiorek w kształcie serduszka na łańcuszku typu „rollo”, wykonany z 14-karatowego, żółtego zlota. Serce, jako symbol ponadczasowej miłości, zachwyci wszystkie kobiety i nigdy nie wyjdzie z mody. To piękny prezent, który dzięki wysokiej jakości wykonania zachowa swoją urodę przez wiele lat.

  Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. W przypadku chęci otrzymania innej długościu lub typu łańcuszka, należy poinformować nas o tym w zamówieniu. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

  Dostępność: czas dostawy wynosi 4 tygodnie

  980 zł Pytanie o przedmiot
  KOD k0810013
  Materiał Żółte złoto
  Próba 14 kt 585/1000
  Kamienie szlachetne Bez kamienia
  szerokość 6.0 mm
  wysokość 7.0 mm
  długość 400 mm
  waga 1.3 g

  Biżuteria z ATELIER KLENOTA

  Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.