MENU
  DOSTĘPNE

  Pierścionek z żółtego złota ozdobiony złotą kulką

  • Pierścionek z żółtego złota ozdobiony złotą kulką
  • Pierścionek z żółtego złota ozdobiony złotą kulką
  • Pierścionek z żółtego złota ozdobiony złotą kulką
  • XMAS Package

  Nowoczesny, minimalistyczny pierścionek, wykonany z żółtego, 14-karatowego złota. Jest ozdobiony zwykłą kulką o średnicy 6 mm. Pierścień jest doskonaly do połączenia go z innymi rodzajami biżuterii i minimalistycznego tworzenia zestawów. Nadaje się jako prezent, idealnie sprawdzi się dla siostry lub przyjaciółki.

  Pierścionki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze. Tworzymy je we wszystkich standardowych wielkościach. Rozmiar pierścionka należy zaznaczyć przy zamówieniu. Jeśli konieczna będzie zmiana rozmiaru, pierwszy raz zrobimy to dla Ciebie bezpłatnie. Pierścionek doręczymy bezpłatnie, w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

  Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

  1 080 zł Pytanie o przedmiot
  KOD k0576023
  Materiał Żółte złoto
  Próba 14 kt 585/1000
  Kamienie szlachetne Bez kamienia
  szerokość 6 mm
  waga 1.7 g

  Biżuteria z ATELIER KLENOTA

  Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.