MENU
DOSTĘPNE

Deliaktna cienka obrączka z żółtego złota

  • Deliaktna cienka obrączka z żółtego złota
  • Deliaktna cienka obrączka z żółtego złota
  • Deliaktna cienka obrączka z żółtego złota
  • XMAS Package

Prosty pierścionek z żółtego, 14-karatowego złota z błyszczącym wykończeniem. Jest idealny do łączenia z innymi pierścieniami, a dzięki minimalistycznemu designowi może być również ciekawym wyborem na obrączkę. Docenią go zwłaszcza kobiety, które szukają praktycznej biżuterii na całe życie.

Ten pierścień został wykonany ręcznie w studiu KLENOTA. Pierścionek dostarczymy do Państwa w eleganckim pudełku prezentowym z Certyfikatem Autentyczności. Jeśli będą Państwo potrzebować poprawy rozmiaru pierścionka, pierwsza taka zmiana w ciągu 60 dni od otrzymania zamówienia jest darmowa. Aby dowiedzieć się więcej o zmianach wielkości i rozmiarach pierścionków, zapraszamy do naszego przewodnika.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

867 zł Pytanie o przedmiot
KOD X0099003L10
Materiał Żółte złoto
Próba 14 kt 585/1000
powierzchnia błyszcząca
Profil półokrągły
Kamienie szlachetne Bez kamienia
szerokość 1.0 mm
waga 0.75 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.