MENU
DOSTĘPNE

Sygnet wykonany z różowego złota z diamentem

  • Sygnet wykonany z różowego złota z diamentem
  • Sygnet wykonany z różowego złota z diamentem
  • Sygnet wykonany z różowego złota z diamentem
  • XMAS Package

Nowoczesny sygnet wykonany z 14-karatowego, różowego złota. Odznacza się prostymi, czystymi liniami i matową, owalną płaską powierzchnią. Sygnet ma nadzwyczajny i charyzmatyczny charakter. Można zabrać go ze sobą wszędzie, gdyż jest bardzo wygodny. Produkowany jest w standardowym rozmiarze 49. Jeśli są Państwo zainteresowani większym rozmiarem, cena zostanie ustalona indywidualnie w odniesieniu do ilości użytego materiału.

Ten pierścień został wykonany ręcznie w studiu KLENOTA. Pierścionek dostarczymy do Państwa w eleganckim pudełku prezentowym z Certyfikatem Autentyczności. Jeśli będą Państwo potrzebować poprawy rozmiaru pierścionka, pierwsza taka zmiana w ciągu 60 dni od otrzymania zamówienia jest darmowa. Aby dowiedzieć się więcej o zmianach wielkości i rozmiarach pierścionków, zapraszamy do naszego przewodnika.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

2 978 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0621024
Materiał Różowe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Bez kamienia
wysokość 12.8 mm
waga 3.22 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.