MENU
  DOSTĘPNE

  Sygnet wykonany z różowego złota z diamentem

  • Sygnet wykonany z różowego złota z diamentem
  • Sygnet wykonany z różowego złota z diamentem
  • Sygnet wykonany z różowego złota z diamentem
  • XMAS Package
  Nowoczesny sygnet wykonany z 14-karatowego, różowego złota. Odznacza się prostymi, czystymi liniami i matową, owalną płaską powierzchnią. Sygnet ma nadzwyczajny i charyzmatyczny charakter. Można zabrać go ze sobą wszędzie, gdyż jest bardzo wygodny. Produkowany jest w standardowym rozmiarze 49. Jeśli są Państwo zainteresowani większym rozmiarem, cena zostanie ustalona indywidualnie w odniesieniu do ilości użytego materiału.

  Pierścionki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze. Tworzymy je we wszystkich standardowych wielkościach. Rozmiar pierścionka należy zaznaczyć przy zamówieniu. Jeśli konieczna będzie zmiana rozmiaru, pierwszy raz zrobimy to dla Ciebie bezpłatnie. Pierścionek doręczymy bezpłatnie, w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

  Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

  2 380 zł Pytanie o przedmiot
  KOD k0621024
  Materiał Różowe złoto
  Próba 14 kt 585/1000
  Kamienie szlachetne Bez kamienia
  wysokość 12.8 mm
  waga 3.5 g

  Biżuteria z ATELIER KLENOTA

  Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.