MENU

Minimalistyczny pierścionek z białego złota z akwamarynem

  • Minimalistyczny pierścionek z białego złota z akwamarynem
  • Minimalistyczny pierścionek z białego złota z akwamarynem
  • XMAS Package

Pierścionek z białego, 14-karatowego złota, ozdobiony owalnym akwamarynem. Ten wyjątkowy pierśconek jest idealny do łączenia z wieloma innymi pierścionkami, ale miłośnicy minimalizmu docenią go także za wyrafinowaną prostotę. Popularny niebieski kamień tradycyjnie jest prezentem z okazji narodzin syna, ale zachwyci też przy innych okazjach.

Pierścionki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze. Tworzymy je we wszystkich standardowych wielkościach. Rozmiar pierścionka należy zaznaczyć przy zamówieniu. Jeśli konieczna będzie zmiana rozmiaru, pierwszy raz zrobimy to dla Ciebie bezpłatnie. Pierścionek doręczymy bezpłatnie, w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: czas dostawy wynosi 4 tygodnie

1 440 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0772102
Materiał Białe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Akwamaryn
Pochodzenie naturalne
szlif owalny
szerokość 3.0 mm
wysokość 5.0 mm
waga 0.200 ct
szerokość damski 1.40 mm
waga 1.10 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.