MENU
DOSTĘPNE

Pierścionek z żółtego złota z granatem typu Solitaire

  • Pierścionek z żółtego złota z granatem typu Solitaire
  • Pierścionek z żółtego złota z granatem typu Solitaire
  • Pierścionek z żółtego złota z granatem typu Solitaire
  • Pierścionek z żółtego złota z granatem typu Solitaire
  • XMAS Package

Pierścionek został wykonany z 14-karatowego, żółtego złota, w którym osadzono granat. Luksusowy kolor metalu, w połączeniu z głęboką czerwienią klejnotu tworzy niepowtarzalny, królewski charakter biżuterii. To bardzo kobiecy pierścionek zaręczynowy, który docenią romantyczne i oryginalne panie.

Ten pierścień został wykonany ręcznie w studiu KLENOTA. Pierścionek dostarczymy do Państwa w eleganckim pudełku prezentowym z Certyfikatem Autentyczności. Jeśli będą Państwo potrzebować poprawy rozmiaru pierścionka, pierwsza taka zmiana w ciągu 60 dni od otrzymania zamówienia jest darmowa. Aby dowiedzieć się więcej o zmianach wielkości i rozmiarach pierścionków, zapraszamy do naszego przewodnika.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

2 200 zł Pytanie o przedmiot
KOD K0066143
Materiał Żółte złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Granat
Pochodzenie naturalne
szlif okrągły
średnica 3.0 mm
waga 0.130 ct
waga 1.30 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.