MENU
NOWOŚĆ DOSTĘPNE

Pierścionek zaręczynowy z diamentem o masie 0,5 karata w oprawie z białego złota

  • Pierścionek zaręczynowy z diamentem o masie 0,5 karata w oprawie z białego złota
  • Pierścionek zaręczynowy z diamentem o masie 0,5 karata w oprawie z białego złota
  • Pierścionek zaręczynowy z diamentem o masie 0,5 karata w oprawie z białego złota
  • XMAS Package

Ponadczasowy model pierścionka z nowoczesnym kamieniem szlachetnym. Ten pierścionek został wykonany z 14-karatowego, białego złota i ozdabia go 0,5-karatowy laboratoryjny diament o okrągłym szlifie brylantowym. Solidna oprawa i mistrzowsko wykonane detale sprawiają, że jest to naprawdę wyjątkowy pierścionek zaręczynowy, który zachowa swoje piękno przez lata. Zapraszamy również do obejrzenia innych modeli z kolekcji Le Grand.

Pierścionki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze. Tworzymy je we wszystkich standardowych wielkościach. Rozmiar pierścionka należy zaznaczyć przy zamówieniu. Jeśli konieczna będzie zmiana rozmiaru, pierwszy raz zrobimy to dla Ciebie bezpłatnie. Pierścionek doręczymy bezpłatnie, w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

9 780 zł Pytanie o przedmiot
KOD R0924752
Materiał Białe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne LG diament
Pochodzenie laboratoryjne
szlif okrągły
czystość VS
kolor D
średnica 5.0 mm
waga 0.500 ct
waga 2.8 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.