MENU

  Pierścionek z różowego złota z morganitem w kształcie serca

  • Pierścionek z różowego złota z morganitem w kształcie serca
  • Pierścionek z różowego złota z morganitem w kształcie serca
  • XMAS Package

  Pierścionek z 14-karatowego, różowego złota, ozdobiony delikatnie różowym morganitem o kształcie serca. Pierścień jest idealny jako romantyczny prezent okazujący miłość i zadowoli miłośników oryginalnej biżuterii.

  Pierścionki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze. Tworzymy je we wszystkich standardowych wielkościach. Rozmiar pierścionka należy zaznaczyć przy zamówieniu. Jeśli konieczna będzie zmiana rozmiaru, pierwszy raz zrobimy to dla Ciebie bezpłatnie. Pierścionek doręczymy bezpłatnie, w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

  Dostępność: czas dostawy wynosi od 2 do 4 tygodni

  1 780 zł Pytanie o przedmiot
  KOD k0730314
  Materiał Różowe złoto
  Próba 14 kt 585/1000
  Kamienie szlachetne Morganit
  szlif serce
  szerokość 5.0 mm
  wysokość 5.0 mm
  waga 0.400 ct
  waga 1.5 g

  Biżuteria z ATELIER KLENOTA

  Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.