MENU
DOSTĘPNE

Pierścionek z serduszkiem z białego, 14-karatowego złota, ozdobiony topazem

  • Pierścionek z serduszkiem z białego, 14-karatowego złota, ozdobiony topazem
  • Pierścionek z serduszkiem z białego, 14-karatowego złota, ozdobiony topazem
  • Pierścionek z serduszkiem z białego, 14-karatowego złota, ozdobiony topazem
  • XMAS Package

Prosty pierścionek z białego, 14-karatowego złota, ozodbiony topazem w odcieniu błękitu nieba, który został oszlifowany na kształt serca. Idealny jako dar wyrażający romantyczną miłość, który zachwyci na przykład z okazji narodzin syna. Doskonale zaprezentuje się samodzielnie lub w połączeniu z minimalistycznymi pierścionkami wykonanymi z białego złota.

Pierścionki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze. Tworzymy je we wszystkich standardowych wielkościach. Rozmiar pierścionka należy zaznaczyć przy zamówieniu. Jeśli konieczna będzie zmiana rozmiaru, pierwszy raz zrobimy to dla Ciebie bezpłatnie. Pierścionek doręczymy bezpłatnie, w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

1 780 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0730212
Materiał Białe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Topaz
szlif serce
szerokość 5.0 mm
wysokość 5.0 mm
waga 0.550 ct
waga 1.6 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.