MENU
  DOSTĘPNE

  Pierścionek wykonany z żółtego złota z niebieskim diamentem

  • Pierścionek wykonany z żółtego złota z niebieskim diamentem
  • Pierścionek wykonany z żółtego złota z niebieskim diamentem
  • XMAS Package
  Klasyczny pierścionek zaręczynowy z 14-karatowego, żółtego złota, stanowiący odmianę od najabrdziej tradycyjnych dzięki niebieskiemu diamentowi. Ten niezwykły pierścionek zaręczynowy jest idealny dla tych, którzy chcą przygotować dla ukochanej naprawdę niezwykłą niespodziankę. Zapraszamy do zainspirowania się także innymi klejnotami z tej kolekcji.

  Pierścionki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze. Tworzymy je we wszystkich standardowych wielkościach. Rozmiar pierścionka należy zaznaczyć przy zamówieniu. Jeśli konieczna będzie zmiana rozmiaru, pierwszy raz zrobimy to dla Ciebie bezpłatnie. Pierścionek doręczymy bezpłatnie, w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

  Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

  5 380 zł Pytanie o przedmiot
  KOD k0005023
  Materiał Żółte złoto
  Próba 14 kt 585/1000
  Kamienie szlachetne Diament niebieski
  szlif okrągły
  czystość SI
  kolor niebieski
  Zmiany Zmiana koloru
  średnica 4.0 mm
  waga 0.25 ct
  waga 2.7 g

  Biżuteria z ATELIER KLENOTA

  Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.