MENU

Pierścionek zaręczynowy z różowego złota z szampańskim diamentem Solitaire

  • PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY Z RÓŻOWEGO ZŁOTA Z SZAMPAŃSKIM DIAMENTEM SOLITAIRE - PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE Z KOLOROWYMI DIAMENTAMI - PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE
  • PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY Z RÓŻOWEGO ZŁOTA Z SZAMPAŃSKIM DIAMENTEM SOLITAIRE - PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE Z KOLOROWYMI DIAMENTAMI - PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE
  • XMAS Package

Pierścionek zaręczynowy z 14k złota w klasycznym stylu. Dostarczyć kombinacji ciepłym różanego złota i brązowy lekko centralnych diamentów szampana. Delight zwłaszcza kobiet z miłości do ciepłych odcieniach.

Ten pierścień został wykonany ręcznie w studiu KLENOTA. Pierścionek dostarczymy do Państwa w eleganckim pudełku prezentowym z Certyfikatem Autentyczności. Jeśli będą Państwo potrzebować poprawy rozmiaru pierścionka, pierwsza taka zmiana w ciągu 60 dni od otrzymania zamówienia jest darmowa. Aby dowiedzieć się więcej o zmianach wielkości i rozmiarach pierścionków, zapraszamy do naszego przewodnika.

Dostępność: czas dostawy wynosi 4 tygodnie

6 580 zł Pytanie o przedmiot
KOD K0191064
Materiał Różowe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Szampański diament
Pochodzenie naturalne
Szlif okrągły
czystość SI
kolor champagne
średnica 4.5 mm
waga 0.35 ct
szerokość 1.70 mm
waga 1.9 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.

KLENOTA Biżuteria


Pro pohodlný nákup a doručení do České republiky doporučujeme navštívit naši stránku v češtině.

Pre pohodlný nákup a doručenie na Slovensko odporúčame navštíviť našu stránku v slovenčine.

Aby zapewnić Państwu jak największą wygodę podczas zakupów, rekomendujemy odwiedzenie naszej polskiej strony.

Für das beste, auf Ihren Standort zugeschnittene Einkaufserlebnis empfehlen wir Ihnen, unsere deutsche Website zu besuchen.

Pour une navigation optimale et adaptée à votre zone géographique, nous vous recommandons de consulter notre site Web français.

For the best shopping experience, we recommend visiting our international website in English.