MENU

Pierścionek zaręczynowy z białego złota z niebieskim diamentem Solitaire

  • Pierścionek zaręczynowy z białego złota z niebieskim diamentem Solitaire
  • Pierścionek zaręczynowy z białego złota z niebieskim diamentem Solitaire
  • XMAS Package

Nadzwyczajny pierścionek zaręczynowy z białego, 14-karatowego złota, ozodbiony wspaniale błyszczącym, błękitnym diamentem. Pierścionek ten jest idealnym wyborem dla kobiet, które preferują kolorowe kamienie.

Pierścionki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze. Tworzymy je we wszystkich standardowych wielkościach. Rozmiar pierścionka należy zaznaczyć przy zamówieniu. Jeśli konieczna będzie zmiana rozmiaru, pierwszy raz zrobimy to dla Ciebie bezpłatnie. Pierścionek doręczymy bezpłatnie, w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: czas dostawy wynosi 4 tygodnie

5 180 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0191072
Materiał Białe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Diament niebieski
szlif okrągły
czystość SI
kolor niebieski
średnica 4.0 mm
waga 0.25 ct
waga 1.75 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.