MENU
NOWOŚĆ DOSTĘPNE

Pojedyncza nausznica z białego złota

  • POJEDYNCZA NAUSZNICA Z BIAŁEGO ZŁOTA - POJEDYNCZY KOLCZYK - KOLCZYKI
  • POJEDYNCZA NAUSZNICA Z BIAŁEGO ZŁOTA - POJEDYNCZY KOLCZYK - KOLCZYKI
  • POJEDYNCZA NAUSZNICA Z BIAŁEGO ZŁOTA - POJEDYNCZY KOLCZYK - KOLCZYKI
  • XMAS Package

Okrągła nausznica na jedno ucho wykonana z 14-karatowego białego złota, o średnicy wewnętrznej 9,5 mm zachwyca czystym, minimalistycznym designem. Zakłada się ją na górną część ucha, dzięki czemu można ją idealnie połączyć z innymi kolczykami na tym samym uchu. Każda kobieta może w ten sposób twórczo wyrazić swój niepowtarzalny styl.

Nasze kolczyki są ręcznie wyrabiane w studiu KLENOTA. Biżuterię dostarczymy Państwu w eleganckim pudełku prezentowym z Certyfikatem Autentyczności. Aby dowiedzieć się więcej o różnych typach kolczyków i ich zapięć, zapraszamy do naszego przewodnika.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

980 zł Pytanie o przedmiot
KOD E0993012S
Materiał Białe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Pochodzenie naturalne
szerokość 0.95 mm
waga 0.85 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.

KLENOTA Biżuteria


Pro pohodlný nákup a doručení do České republiky doporučujeme navštívit naši stránku v češtině.

Pre pohodlný nákup a doručenie na Slovensko odporúčame navštíviť našu stránku v slovenčine.

Aby zapewnić Państwu jak największą wygodę podczas zakupów, rekomendujemy odwiedzenie naszej polskiej strony.

Für das beste, auf Ihren Standort zugeschnittene Einkaufserlebnis empfehlen wir Ihnen, unsere deutsche Website zu besuchen.

Pour une navigation optimale et adaptée à votre zone géographique, nous vous recommandons de consulter notre site Web français.

For the best shopping experience, we recommend visiting our international website in English.