MENU
NOWOŚĆ DOSTĘPNE

Szeroki pierścień na mały palec z płaską powierzchnią w białym złocie

  • Szeroki pierścień na mały palec z płaską powierzchnią w białym złocie
  • Szeroki pierścień na mały palec z płaską powierzchnią w białym złocie
  • Szeroki pierścień na mały palec z płaską powierzchnią w białym złocie
  • Szeroki pierścień na mały palec z płaską powierzchnią w białym złocie
  • XMAS Package

Szeroki pierścień na mały palec, mający szerokość 4 mm, został wykonany z 14-karatowego, białego złota. Robi wrażenie za sprawą niekonwencjonalnego projektu: jest całkowicie płaski w górnej części. Jego czyste linie wyglądają jednocześnie zachwycająco i delikatnie. Jest idealny do codziennego noszenia i łączenia z inną biżuterią. Ten mały pierścionek jest standardowo wykonywany w rozmiarach od 45 do 49.

Ten pierścień został wykonany ręcznie w studiu KLENOTA. Pierścionek dostarczymy do Państwa w eleganckim pudełku prezentowym z Certyfikatem Autentyczności. Jeśli będą Państwo potrzebować poprawy rozmiaru pierścionka, pierwsza taka zmiana w ciągu 60 dni od otrzymania zamówienia jest darmowa. Aby dowiedzieć się więcej o zmianach wielkości i rozmiarach pierścionków, zapraszamy do naszego przewodnika.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

2 422 zł Pytanie o przedmiot
KOD R0936002
Materiał Białe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Bez kamienia
szerokość 4.00 mm
waga 2.50 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.