MENU

Gwarancja satysfakcji

Zdajemy sobie świetnie sprawę z tego, że zakup biżuterii nie jest błahostką, a klient chce być absolutnie pewien, że dokonał najlepszego wyboru. Dlatego oferujemy najwyższą jakość w każdym aspekcie.

Etyczne źródła

Używamy jedynie etycznie wydobywanych kamieni szlachetnych, złota i innych materiałów. Starannie dobieramy dostawców, pracujemy tylko ze zweryfikowanymi i jeśli to możliwe, lokalnymi partnerami.

Rzemieślnictwo

Każdy dodatek, który trafia od nas do klientów, jest wykonywany własnoręcznie przez doświadczonych złotników pracujących w naszej praskiej pracowni. Dopóki nie jesteśmy przekonani o najwyższej jakości naszego wyrobu, nie dopuszczamy go do sprzedaży.

Profesjonalizm

Współpracujemy z innymi złotnikami, zewnętrznymi ekspertami i profesjonalistami w naszej dziedzinie. Jesteśmy częścią Praskiego Stowarzyszenia Złotników. Dzięki naszym dostawcom i partnerom, jesteśmy w stanie dostarczać naszym klientom kompleksowej obsługi, indywidualnych poprawek oraz wyrabiać biżuterię na zamówienie.

Certyfikat autentyczności

Nasza biżuteria opatrzona jest certyfikatem autentyczności, na którym znajdują się dokładne informacje o materiałach i kamieniach szlachetnych, z których została wykonana.

Znak państwowy

Nasza biżuteria posiada znak państwowy Republiki Czeskiej, który potwierdza autentyczność i czystość metalu szlachetnego. Znak nadawany jest złotej biżuterii, w której czyste złoto przekracza wagę 0,52 g oraz srebrnej biżuterii o wadze netto wyższej niż 3,49 g.

60 dni na zwrot

Biżuteria wybierana jest na całe życie i często przekazywana z pokolenia na pokolenie. Potrzeba więc czasu, aby się jej przyjrzeć, przymierzyć i przyzwyczaić. Z tego powodu dajemy Państwu 60 dni na zwrot bez podania przyczyny.

Zakupy online

Dajemy gwarancję serwisu najwyższej jakości bez wychodzenia z domu. Zrobimy wszystko czego Państwo potrzebują: zmienimy rozmiar pierścionka, dostosujemy długość i grubość łańcuszka, wykonamy nowe zapięcia kolczyków. W jak najkrótszym czasie zadbamy o Państwa pełną satysfakcję.

Dożywotni serwis

Biżuterię zakupioną w Jubilerstwie Klenota serwisujemy dożywotnio.