MENU
DOSTĘPNE

Bransoletka z różowego złota z motywem kluczyka

  • BRANSOLETKA Z RÓŻOWEGO ZŁOTA Z MOTYWEM KLUCZYKA - BRANSOLETKI Z RÓŻOWEGO ZŁOTA - BRANSOLETKI
  • BRANSOLETKA Z RÓŻOWEGO ZŁOTA Z MOTYWEM KLUCZYKA - BRANSOLETKI Z RÓŻOWEGO ZŁOTA - BRANSOLETKI
  • XMAS Package

Minimalistyczna bransoletka łańcuszkowa, z 14ct różowego złota o regulowanej długości 16, 17 lub 18 cm. Zdobi ją zawieszka w kształcie kluczyka. Ten drobny, 12,9 mm kluczyk może być symbolem wkraczania w nowy etap życia. Bransoletka idealne nadaje się do warstwienia oraz łączenia z innymą biżuterię.

Ta bransoletka została wykonana ręcznie w studiu KLENOTA. Posiada standardową długość 18 cm (jeśli nie zaznaczono inaczej). Jeśli potrzebują Państwo innej długości, prosimy o zaznaczenie tego w notatce do zamówienia. Aby dowiedzieć się więcej o różnych typach i długościach bransoletek, zapraszamy do naszego przewodnika. Biżuterię dostarczymy do Państwa w eleganckim pudełku prezentowym z Certyfikatem Autentyczności.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

1 180 zł Pytanie o przedmiot
KOD K0711024
Materiał Różowe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Bez kamienia
wysokość 12.9 mm
długość 180.00 mm
waga 1.20 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.

KLENOTA Biżuteria


Pro pohodlný nákup a doručení do České republiky doporučujeme navštívit naši stránku v češtině.

Pre pohodlný nákup a doručenie na Slovensko odporúčame navštíviť našu stránku v slovenčine.

Aby zapewnić Państwu jak największą wygodę podczas zakupów, rekomendujemy odwiedzenie naszej polskiej strony.

Für das beste, auf Ihren Standort zugeschnittene Einkaufserlebnis empfehlen wir Ihnen, unsere deutsche Website zu besuchen.

Pour une navigation optimale et adaptée à votre zone géographique, nous vous recommandons de consulter notre site Web français.

For the best shopping experience, we recommend visiting our international website in English.