Piękny wygląd i zakładanie różnorodnych ozdób to ulubione zajęcie małych dziewczynek już od najmłodszych lat. Biżuteria wysokiej jakości to nie tylko dla nich piękna ozdoba, ale także - ze względu na swoją wytrzymałość - pamiątka dzieciństwa w późniejszych latach. Właśnie dlatego w studiu KLENOTA zdecydowaliśmy się stworzyć kolekcję dla dzieci pełną uroczych wzorów. Kto wie, być może te dziecięce ozdoby będą potem przekazywane w rodzinie z pokolenia na pokolenie.

Złota biżuteria jest nieprzemijająca

W naszej nowo wprowadzonej kolekcji będą Państwo mogli wybrać spomiędzy różnych typów i kolorów biżuterii dla swojej małej księżniczki. Przykładowo, znalazły się w niej klasyczne kolczyki wykonane z żółtego złota dla osób bardziej przywiązanych do tradycji oraz łańcuszki z wisiorkami z białego złota. Jest także biżuteria z różowego złota z diamentami dla małych dam. Dlaczego złoto jest najbardziej odpowiednim materiałem na biżuterię dla dzieci? Ze względu na swoje właściwości - jest hipoalergiczne, można je nosić codziennie i wymaga tylko minimalnej opieki.

dziecięce złote kolczyki kwiatki z brylantami KLENOTA dziecięca złota bransoletka z serduszkiem - KLENOTA

Ulubione zwierzątka

Czy istnieje dziecko, które nie lubi zwierząt? Jeśli mała dziewczynka naprawdę lubi motyle, małe ptaszki lub biedronki, najpewniej mają już Państwo pomysł, co chcieliby jej podarować. Biedronki znajdą Państwo w formie kolczyków sztyftów. Małe ptaszki ozdabiają kolczyki i łańcuszki, a motyle znaleźć można również w bransoletkach.

złote kolczyki z brylantami z motywem biedronki - KLENOTA

Zainspirowane naturą

Zwierzęta to nie jedyny motyw, zaczerpnięty z natury. Kolekcja dla małych dziewczynek pełna jest także koniczynek. Wyglądają pięknie jako zestaw, składający się z kolczyków i wisiorka.dziecięcy komplet naszyjnik i kolczyki z 14-karatowego złota z motywem trójkątów - KLENOTA

Tak delikatne, jak dziewczynki

Motywy serduszek i kropli łez są wyjątkowo delikatne i pięknie prezentują się zarówno u małych dziewczynek, jak i nastolatek. Krople łez znajdą Państwo w naszych kolczykach i wisiorkach, serduszka ozdabiają także bransoletki.

złote bransoletki z kwiatami dla mamy i córki - KLENOTA dziecięce złote kolczyki z brylantami z motywem kropli - KLENOTA

Wybierając, należy wziąć pod uwagę wiek i osobowość dziecka

Tak samo jak dorośli, dzieci chcą, aby ich biżuteria odpowiadała stylowi bycia. Na przykład dla małych panienek, które są bardzo aktywne, kolczyki sztyfty będą praktycznym wyborem. Z kolei dla dziewczynek bardzo dbających o biżuterię dobre mogą być także wisiorki i bransoletki. Niezależnie jednak od decyzji i okazji, przy której szukają Państwo dziecięcej biżuterii, wybór jest naprawdę ogromny.

dziecięca kolekcja złotej biżuterii z brylantami KLENOTA