Deszcz jest pełen ukrytego piękna, melancholii i czystości. Kiedy wiosną lub latem nagle zaczyna padać, wydaje się, że strumienie wody dosłownie wylewają się z nieba. Co by się jednak stało, gdyby te strumienie pełne były złota, a zamiast kropel deszczu spadały diamenty?

Spróbowaliśmy uchwycić ten niesamowity cud, jakim jest deszcz, tworząc naszą autorską kolekcję biżuterii Rain (ang. rain oznacza deszcz). Kolekcja oparta jest o podstawowy kształt w geometrii, jakim jest linia prosta. Jest pełna stylowej biżuterii, która zachwyca pełnym wyobraźni minimalizmem i szczegółowością ręcznie wykonanej pracy.

nowoczesny pierścionek z brylantem wykonany z żółtego 14-karatowego złota - KLENOTA złote pierścionki z brylantem na mały palec - KLENOTA

Mistrzowskie wykonanie ukryte za prostym wyglądem

W prostocie linii kryje się wyzwanie: jak coś tak skromnego wykorzystać w pięknej biżuterii. Co więcej, nawet jeśli w rezultacie stworzymy coś minimalistycznego, wymagać będzie absolutnego mistrzostwa w jubilerstwie oraz najbardziej nowoczesnych technik.  

Dzieje się tak, ponieważ aby uzyskać idealnie prostą linię, należy pracować pod ogromnym powiększeniem. Gładkie złote elementy o kształcie prętów muszą zostać idealnie wypolerowane, a te wysadzane diamentami wymagają absolutnej precyzji w trakcie oprawiania klejnotów.

KLENOTA prezentuje nową kolekcję Rain

Zachwycający deszcz złota i diamentów

Cała biżuteria w kolekcji wykonana jest z 14-karatowego złota w trzech popularnych kolorach do wyboru: jako białe złoto, które wygląda czysto i elegancko; jako żółte złoto, które jest klasyczne i ponadczasowe; jako różowe złoto, które jest kobiece i romantyczne.

Kolekcja w pierwszej kolejności prezentuje naszyjniki i małe oraz wiszące kolczyki, które naturalnie pasują do prostych, ale wyjątkowych linii. Znalazły się w niej jednak także złote i diamentowe pręciki, które świetnie wyglądają w bransoletkach. Co więcej, kolekcja zaskakuje oryginalnymi pierścionkami, w tym pierścionkami na mały palec i nowoczesnymi nausznicami (nakładanymi kolczykami).

Kolczyki klipsy na jedno ucho - KLENOTA nowoczesna minimalistyczna biżuteria z prawdziwego 14-karatowego złota - KLENOTA

Wyraz osobowości i oryginalności

Biżuteria w kolekcji Rain wygląda bardzo nowocześnie i jest idealna na każdy dzień. Z łatwością można dzięki niej stworzyć oryginalne połączenia, wykorzystując pojedyncze ozdoby, które mogą rzucać się w oczy lub pozostać delikatne. Mimo że wiele z tych dodatków zainspirowanych jest odrobiną melancholii, która przychodzi wraz z deszczem, postaraliśmy się, aby wyglądały stylowo i pasowały na każdą okazję.

Każda kobieta może indywidualnie zdecydować, w jaki sposób będzie nosić biżuterię w danym momencie. Biżuteria pozwala na wyrażanie osobistego stylu, a być może także emocji i nastroju w danej chwili.

Złoty pierścionek z brylantem na mały palec - KLENOTA