Istnieje wiele okazji do wręczania prezentów - urodziny, święta Bożego Narodzenia, Walentynki albo po prostu tak, bez okazji. Ofiarowywanie biżuterii to romantyczny sposób na okazanie, ile znaczy druga połówka. Jeśli prezent zostanie wybrany starannie, będzie bardzo osobisty. Czy wybranka lubi zieleń? Szmaragd lub oliwin będzie więc doskonały. A może lubi błyszczącą biżuterię? Wówczas diamenty są najlepsze. Jest fanką minimalizmu? Niech Pan wybierze biżuterię, która odzwierciedla jej charakter.

Poniżej kilka sugestii, które mogą pomóc dokonać wyboru.

minimalistyczna złota biżuteria - KLENOTA

Morganit jako symbol miłości

Romantyczny i delikatny. Jeśli Wasza relacja jest właśnie taka, wówczas biżuteria z morganitem doskonale będzie ją symbolizować. Ten czysty klejnot w delikatnym, łososiowym kolorze może stać się ulubieńcem kobiety. W połączeniu z różowym złotem idealnie podkreśla odcień skóry i naturalne piękno.

Inne kamienie szlachetne, które również mogą wyrazi takie subtelne uczucia, to rubiny i różowe szafiry.

złote kolczyki morganitowe kolczyki - BIŻUTERIA

Jeśli Pańskie serce bije tylko dla niej...

Symbol serca powie to lepiej, niż słowa. Serduszko od wieków zajmuje pierwsze miejsce wśród symbolicznej biżuterii. Służy jako deklaracja miłości, jest więc doskonałym pomysłem jako prezent na początku rozwijającej się relacji. Klasycznym wyborem jest naszyjnik z zawieszką w kształcie serduszka, ale w naszej kolekcji znaleźć można także pierścionki i kolczyki sztyfty. Naszą specjalnością są kamienie szlachetne szlifowane na kształt serca.

 łańcuszek z motywem serca w kolorze różowego złota - KLENOTA

Diamentowa bransoletka

Nie mogą się Państwo bez siebie obejść? Jeśli podaruje Pan swojej wybrance bransoletkę, będzie ona przypominać o zapanuje w każdej chwili, kiedy tylko dziewczyna spojrzy na swój nadgarstek. Popularne są bransoletki z delikatnymi łańcuszkami i ozdobami z diamentów. Mogą być łatwo łączone z innymi rodzajami ozdób. Jest to jeden z tych dodatków, których żadna kobieta nie chce zdjąć, jeśli już założyła.bransoletka z drobnego łańcuszka z brylantem z białego złota - KLENOTA

Zaręczyny? Przygotuj się

Być może zdecydował się Pan pójść o krok dalej. Nie trzeba planować tego momentu jako hucznego wydarzenia. Doskonałą strategią będzie wybranie odpowiedniego nastroju i zaskoczenie partnerki. Nie może Pan zapomnieć tylko o jednym - pierścionku zaręczynowym. Swój wybór może Pan skonsultować z naszymi ekspertami i zdecydować się na jeden z wielu wzorów z naszego studia.

pierścionek zaręczynowy z brylantami w białym złocie - KLENOTA