Walentynki to najbardziej romantyczny dzień w roku i doskonała okazja do pokazania ukochanej osobie, jak wiele znaczy. Prezent w postaci biżuterii jest doskonałym pomysłem, gdyż - w przeciwieństwie do bukietu kwiatów lub czekoladek - znacznie dłużej pozostanie u wybranki. Decydują się na odpowiednią biżuterię, można jednocześnie wiele powiedzieć o swoich uczuciach. Dlatego tutaj znajdą Państwo porady mówiące, która z biżuterii jest symbolem miłości, a jednocześnie wspaniale uzupełni stylizację obdarowywanej osoby.

Różowy - kolor miłości i czułości

Różowe złoto jest nie tylko stylowe, ale także bardzo piękne. Idealne sprawdzi się jako prezent w dniu, w którym celebruje się miłość. Wygląda pięknie zwłaszcza w połączeniu z diamentami, ale również z innymi kamieniami szlachetnymi. Polecamy między innymi połączenie różowego złota z perłami.

Naszyjniki serce i kółko z różowego złota z brylantami - KLENOTA

Szczere i otwarte serce

Jeśli poszukują Państwo upominku dla miłośniczki kamieni szlachetnych, a jednocześnie chcą wyrazić swoje uczucia, proponujemy biżuterię z klejnotem w kształcie serca. Może to być na przykład pierścionek z kolorowym kamieniem szlachetnym, otoczonym błyszczącymi brylantami.

Łagodny morganit

Delikatny i uspokajający - taki właśnie jest morganit, jasnoróżowy kamień szlachetny, który zachwyci każdą romantyczną duszę. Podobno posiada zdolność przywoływania i podtrzymywania miłości. Został odkryty stosunkowo niedawno, dlatego wciąż zachowuje w sobie nutę wyjątkowości i rzadkości. Nie każdy posiada biżuterię z morganitem. Doskonale komponuje się on z kolorem kobiecej skóry, a w połączeniu z różowym złotem wyjątkowo podkreśla kobiecość. Chcąc wywrzeć na ukochanej wrażenie, powinni Państwo zdecydować się na komplet złożony z kolczyków i naszyjnika

Biżuteria z białego złota z brylantami - KLENOTA

Nawet minimalistyczna biżuteria może wiele powiedzieć

Każdy, kto preferuje nieskomplikowany styl i pozbawione pretensjonalności dodatki, zgodzi się z tym, że mniej oznacza więcej. Minimalistyczna biżuteria w kształcie serca będzie przypominać kobiecie o ukochanym każdego dnia, co czyni ją idealnym prezentem walentynkowym. Co więcej, obdarowana osoba będzie mogła nosić swój nowy skarb w połączeniu z inną, ulubioną biżuterią. Co więcej, niezależnie od tego, czy wybiorą Państwo zawieszkę w kształcie serca ozdobioną brylantem, czy proste, złote kolczyki koła, zawsze będzie to strzał w dziesiątkę.

Serce naszyjniki z różowego i żółtego złota - KLENOTA

Namiętny rubin - odrobina luksusu

Niech nie obawiają się Państwo sięgnąć po coś naprawdę wyjątkowego w Walentynki, na przykład po czerwony rubin, który uchodzi za jeden z najcenniejszych klejnotów, ustępujący jedynie diamentowi. Jego olśniewający, czerwony kolor oczaruje każdego już od pierwszego wejrzenia. Symbolizuje namiętną, ognistą miłość. Jednocześnie, rubin zawsze uznawany był za potężny, ochrony kamień szlachetny. Noszono go przy sercu, by zapewnić sobie szczęście i powodzenie.

Zaręczyny w Walentynki

Walentynki to doskonały moment na oświadczyny. Pierścionek zaręczynowy z brylantem bezustannie jest numerem jeden wśród wszystkich pierścionków zaręczynowych. Coraz częściej jednak wybierane są inne klejnoty, takie jak na przykład rzadko spotykany, różowy diament, akwamaryn, albo wyżej wspomniany morganit.

Prezent na Walentynki: Biżuteria z białego złota z brylantami - KLENOTA