Wykreowanie wyjątkowego pierścionka zaręczynowego to jedno z najbardziej wymagających zadań dla jubilera. Zazwyczaj pierścionki zaręczynowe ozdobione są najdroższymi klejnotami, a ich design musi spełniać wiele wymagań. Jednym z nich jest zachwycenie przyszłej panny młodej od pierwszego spojrzenia. W studiu KLENOTA bezustannie je ulepszamy i poszerzamy naszą ofertę z roku na rok. Zapraszamy Państwa do obejrzenia tych egzemplarzy, które będą olśniewać od tego roku.

Diamentowe pierścionki zaręczynowe wciąż są tym, co mężczyźni preferują podczas wybierania pierścionków dla swoich przyszłych żon. Tradycyjnie, pierścionek zaręczynowe kojarzymy ze złotą obrączką i pojedynczym, wyjątkowym diamentem.

pierścionek z białego złota z brylantem - KLENOTA komplet pierścionków zaręczynowych z różowego złota z brylantami - KLENOTA

Jednak nawet klasyka może przyjąć wiele różnych form za pomocą maleńkich detali, które wpływają na ostateczny wygląd i styl biżuterii. Przykładem może być pierścionek zaręczynowy, który posiada diament w kształcie serduszka. Cały pierścionek uzyskuje dzięki niemu romantyczny wygląd, nie tracąc przy tym swojej ponadczasowości.

pierścionki z żółtego złota z brylantami - KLENOTA

Popularne modele mają jeden większy diament ustawiony w centrum oraz uzupełniające go mniejsze diamenciki biegnące wokół obrączki.

ślub i pierścionek zaręczynowy z brylantami w białym złocie - KLENOTA pierścionek zaręczynowy z brylantami w żółtym złocie - KLENOTA

Pierścionki zaręczynowe z kolorowymi kamieniami szlachetnymi, takimi jak turmalin albo kolorowe diamenty mogą stać się kolejną, atrakcyjną alternatywą. W tej kategorii bez wątpienia musimy wspomnieć o naszym nowym pierścionku z centralnie osadzonym szampańskim diamentem, który został zainspirowany naturą.

różowe złoto wysadzane diamentami i turmalinem - KLENOTA

Dla tych, którzy poszukują prawdziwego luksusu, stworzyliśmy pierścionki zaręczynowe z wieloma, niezwykle błyszczącymi diamentami. Są zdominowane przez centralny klejnot o okrągłym szlifie i wadze 0,35 karata. Do tego mają oryginalną, podwójną obrączkę, która sprawia, że pierścionek wygląda na nieco cięższy i sprawia większe wrażenie.

pierścionek z brylantem w białym złocie - KLENOTA pierścionki z żółtego złota z brylantami - KLENOTA

Stworzone w sercu Pragi

Wiemy, jak ważne są pierścionki zaręczynowe, dlatego przykładamy do nich największą wagę i pieczołowitość. Są tworzone w naszym studiu w historycznym centrum Starej Pragi przez najbardziej doświadczonych jubilerów, którzy używają w tym celu różnych procesów i technik. Kładziemy nacisk na to, aby nowoczesne technologie i tradycyjna, ręczna praca złotników harmonijnie się uzupełniały, nadając pierścionkom perfekcji.

pierścionki z żółtego złota z brylantami - KLENOTA

Na żądanie, każda nasza biżuteria może być wykonana z klasycznego żółtego lub z białego czy różowego złota. Zapraszamy także do naszej kategorii zestawów, aby mogli Państwo zainspirować się tym, jak łączyć pierścionki z obrączkami. Zachęcamy do obejrzenia najnowszych pierścionków zaręczynowych w galerii poniżej.