Na hasło „zaręczyny”, większość ludzi prawdopodobnie wyobraża sobie prosty złoty pierścionek z jednym błyszczącym brylantem. Oczywiście jest on absolutnym klasykiem, nie mamy co do tego wątpliwości. Jednak coraz bardziej popularne stają się mniej tradycyjne i kolorowe pierścionki zaręczynowe z kamieniami szlachetnymi.

Postanowiliśmy dostosować się do tego trendu i życzeń naszych klientów. Dlatego nasza stała kolekcja obejmuje teraz 5 nowych kategorii pierścionków zaręczynowych.

Pierścionki z brylantami i kamieniami szlachetnymi - KLENOTA 14-karatowe złote pierścionki z perłą i akwamarynem - KLENOTA

Teraz możesz wybierać spośród pierścionków zaręczynowych z romantycznym różowym morganitem, delikatnie niebieskim akwamarynem, tajemniczym szmaragdem, a także popularnym szafirem. Ten ostatni stał się bardzo popularny dzięki pierścionkowi zaręczynowemu Lady Diana i Kate Middleton.

Nowością w naszej ofercie jest kolekcja minimalistycznych pierścionków zaręczynowych, szczególnie lubianych przez kobiety, które preferują prostą i skromną biżuterię.

pierścionki z różowego złota z kamieniami szlachetnymi - KLENOTA