MENU
DOSTĘPNE

Bransoletka z żółtego złota z serduszkiem

  • Bransoletka z żółtego złota z serduszkiem
  • Bransoletka z żółtego złota z serduszkiem
  • Bransoletka z żółtego złota z serduszkiem
  • Bransoletka z żółtego złota z serduszkiem
  • Bransoletka z żółtego złota z serduszkiem
  • XMAS Package

Delikatna bransoletka z 14-karatowego, żółtego złota z małym sercduszkiem. Bransoletka jest idealna dla wszystkich kobiet, które preferują delikatne ozodby. Idealny pomysł na prezent, gdyż jest ona klasycznym symbolrm miłości, który nigdy nie wychodzi z mody.

Bransoletki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze. Nasze bransoletki mają standardową długość 18 cm, ale zmiana długości jest oczywiście możliwa. Wymaganą długość należy zaznaczyć przy zamówieniu. Po otrzymaniu zamówienia przedstawimy ofertę cenową. Biżuterię doręczamy bezpłatnie, w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

880 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0403023
Materiał Żółte złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Bez kamienia
waga 1.20 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.