MENU
DOSTĘPNE

Obrączka damska z różowego 14-karatowego złota

  • OBRĄCZKA DAMSKA Z RÓŻOWEGO 14-KARATOWEGO ZŁOTA - DAMSKIE OBRĄCZKI - OBRĄCZKI
  • OBRĄCZKA DAMSKA Z RÓŻOWEGO 14-KARATOWEGO ZŁOTA - DAMSKIE OBRĄCZKI - OBRĄCZKI
  • OBRĄCZKA DAMSKA Z RÓŻOWEGO 14-KARATOWEGO ZŁOTA - DAMSKIE OBRĄCZKI - OBRĄCZKI
  • XMAS Package

Tradycyjna damska obrączka wykonana z 14-karatowego, różowego złota z oryginalnym wykończeniem, co nadaje pierścionkowi pięknego połysku. Ten model ma 2,5 mm szerokości i płaski przekrój, dzięki czemu jest prawdziwym klasykiem. Można nosić go osobno lub w połączeniu z pierścionkami, np. zaręczynowym - zawsze wygląda wspaniale!

Ten pierścień został wykonany ręcznie w studiu KLENOTA. Pierścionek dostarczymy do Państwa w eleganckim pudełku prezentowym z Certyfikatem Autentyczności. Jeśli będą Państwo potrzebować poprawy rozmiaru pierścionka, pierwsza taka zmiana w ciągu 60 dni od otrzymania zamówienia jest darmowa. Aby dowiedzieć się więcej o zmianach wielkości i rozmiarach pierścionków, zapraszamy do naszego przewodnika.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

1 980 zł Pytanie o przedmiot
KOD X0434004M25
Materiał Różowe złoto
Próba 14 kt 585/1000
powierzchnia stardust
Profil płaski
Kamienie szlachetne Bez kamienia
szerokość 2.5 mm
waga 2.20 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.

KLENOTA Biżuteria


Pro pohodlný nákup a doručení do České republiky doporučujeme navštívit naši stránku v češtině.

Pre pohodlný nákup a doručenie na Slovensko odporúčame navštíviť našu stránku v slovenčine.

Aby zapewnić Państwu jak największą wygodę podczas zakupów, rekomendujemy odwiedzenie naszej polskiej strony.

Für das beste, auf Ihren Standort zugeschnittene Einkaufserlebnis empfehlen wir Ihnen, unsere deutsche Website zu besuchen.

Pour une navigation optimale et adaptée à votre zone géographique, nous vous recommandons de consulter notre site Web français.

For the best shopping experience, we recommend visiting our international website in English.