MENU

Dziecięce kolczyki kwiatki z cyrkoniami

  • Dziecięce kolczyki kwiatki z cyrkoniami
  • Dziecięce kolczyki kwiatki z cyrkoniami
  • Dziecięce kolczyki kwiatki z cyrkoniami
  • Dziecięce kolczyki kwiatki z cyrkoniami
  • XMAS Package

Piękne dziecięce kolczyki w kształcie kwiatków, wykonane z białego, 14-karatowego złota, które zachwycą każdą małą damę. Kwiaty zostały ozdobione małymi cyrkoniami, które nadają im niezwykłego połysku. Dzięki zapięciu patentowemu kolczyki są odpowiednie nawet dla najmniejszych dziewczynek.

Kolczyki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze. Doręczamy je bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: czas dostawy wynosi 4 tygodnie

880 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0518012
Materiał Białe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Cyrkonia
Pochodzenie laboratoryjne
szlif okrągły
średnica 2.5 mm
szerokość 7.5 mm
wysokość 14 mm
waga 1.50 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.

Kolczyki specjalnie dla ciebie

Kolczyki przewyższają swoją różnorodnością każdą inną biżuterię. Minimalistyczne wkrętki, delikatne kolczyki dziecięce, wiszące kolczyki z diamentami czy kamieniami szlachetnymi albo duże złote koła... Różnorodności kształtów towarzyszy wybór zapięcia. Każdy element tworzymy z myślą o wygodzie i długotrwałości noszenia. Z przyjemnością dostosujemy biżuterię do Twoich potrzeb. Jeśli potrzebujesz zmodyfikować wybrane kolczyki, poinformuj nas o tym w uwagach do zamówienia lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Waga biżuterii i poszczególnych kamieni szlachetnych jest zawsze podawana łącznie dla obu kolczyków.