MENU
DOSTĘPNE

Dziecięce kolczyki serca z białego złota z matowym wykończeniem

  • Dziecięce kolczyki serca z białego złota z matowym wykończeniem
  • Dziecięce kolczyki serca z białego złota z matowym wykończeniem
  • Dziecięce kolczyki serca z białego złota z matowym wykończeniem
  • Dziecięce kolczyki serca z białego złota z matowym wykończeniem
  • XMAS Package

Delikatne kolczyki w kształcie serca, które ozdabia matowa powierzchnia. Zostały wykonane z białego, 14-karatowego złota. Matowa powierzchnia chroni je przed widocznymi zarysowaniami, dzięki czemu zachowają one swoje piękno przez wiele lat. Świetny pomysł na prezent dla młodych dziewcząt, gdyż za sprawą wygodnego zapięcia te kolczyki można nosić na co dzień.

Nasze kolczyki są ręcznie wyrabiane w studiu KLENOTA. Biżuterię dostarczymy Państwu w eleganckim pudełku prezentowym z Certyfikatem Autentyczności. Aby dowiedzieć się więcej o różnych typach kolczyków i ich zapięć, zapraszamy do naszego przewodnika.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

1 533 zł Pytanie o przedmiot
KOD K0161052
Materiał Białe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Bez kamienia
szerokość 6.4 mm
wysokość 13 mm
waga 1.60 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.

Kolczyki specjalnie dla ciebie

Kolczyki przewyższają swoją różnorodnością każdą inną biżuterię. Minimalistyczne wkrętki, delikatne kolczyki dziecięce, wiszące kolczyki z diamentami czy kamieniami szlachetnymi albo duże złote koła... Różnorodności kształtów towarzyszy wybór zapięcia. Każdy element tworzymy z myślą o wygodzie i długotrwałości noszenia. Z przyjemnością dostosujemy biżuterię do Twoich potrzeb. Jeśli potrzebujesz zmodyfikować wybrane kolczyki, poinformuj nas o tym w uwagach do zamówienia lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Waga biżuterii i poszczególnych kamieni szlachetnych jest zawsze podawana łącznie dla obu kolczyków.