MENU

  Kolczyki z owalnymi wełtawinami w białym złocie

  • Kolczyki z owalnymi wełtawinami w białym złocie
  • Kolczyki z owalnymi wełtawinami w białym złocie
  • Kolczyki z owalnymi wełtawinami w białym złocie
  • XMAS Package

  Kolczyki wkrętki z 14ct białego złota, każdy ozdobiony charakterystycznym owalnym wełtawinem. Minimalistyczny design i wymiary 7 x 5 mm sprawiają, że te czeskie kamienie szlachetne pięknie sie odznaczają.

  Kolczyki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze. Doręczamy je bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

  Dostępność: czas dostawy wynosi 4 tygodnie

  1 580 zł Pytanie o przedmiot
  KOD k0362062
  Materiał Białe złoto
  Próba 14 kt 585/1000
  Kamienie szlachetne Mołdawit
  szlif owalny
  szerokość 5 mm
  wysokość 7 mm
  waga 1.3 ct
  szerokość 5 mm
  wysokość 7 mm
  waga 1.5 g

  Biżuteria z ATELIER KLENOTA

  Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.

  Kolczyki specjalnie dla ciebie

  Kolczyki przewyższają swoją różnorodnością każdą inną biżuterię. Minimalistyczne wkrętki, delikatne kolczyki dziecięce, wiszące kolczyki z diamentami czy kamieniami szlachetnymi albo duże złote koła... Różnorodności kształtów towarzyszy wybór zapięcia. Każdy element tworzymy z myślą o wygodzie i długotrwałości noszenia. Z przyjemnością dostosujemy biżuterię do Twoich potrzeb. Jeśli potrzebujesz zmodyfikować wybrane kolczyki, poinformuj nas o tym w uwagach do zamówienia lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.

  Waga biżuterii i poszczególnych kamieni szlachetnych jest zawsze podawana łącznie dla obu kolczyków.