MENU

Kolczyki koła z różowego złota o średnicy 16 mm

  • Kolczyki koła z różowego złota o średnicy 16 mm
  • Kolczyki koła z różowego złota o średnicy 16 mm
  • XMAS Package

Klasyczne kolczyki koła wykonane z 14-karatowego, różowego złota. Kolczyki mają 16 mm średnicy i są bardzo subtelne, dzięki czemu świetnie sprawdzą się podczas codziennego noszenia. Zachwycają swoim nowoczensym, różowym kolorem.

Nasze kolczyki są ręcznie wyrabiane w studiu KLENOTA. Biżuterię dostarczymy Państwu w eleganckim pudełku prezentowym z Certyfikatem Autentyczności. Aby dowiedzieć się więcej o różnych typach kolczyków i ich zapięć, zapraszamy do naszego przewodnika.

Dostępność: czas dostawy wynosi od 2 do 4 tygodni

553 zł Pytanie o przedmiot
KOD K7014024
Materiał Różowe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Bez kamienia
szerokość 16 mm
waga 0.60 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.