MENU

Kolczyki wkrętki z białego złota z topazami

  • Kolczyki wkrętki z białego złota z topazami
  • Kolczyki wkrętki z białego złota z topazami
  • Kolczyki wkrętki z białego złota z topazami
  • XMAS Package

Wyraziste kolczyki wkrętki z 14ct białego złota, ozdobione charakterystycznym niebieskimi topazami o wymiarach 6 x 6mm w szlifie poduszkowym. Wyjątkowy dodatek, który z pewnością przyciągnie uwagę.

Nasze kolczyki są ręcznie wyrabiane w studiu KLENOTA. Biżuterię dostarczymy Państwu w eleganckim pudełku prezentowym z Certyfikatem Autentyczności. Aby dowiedzieć się więcej o różnych typach kolczyków i ich zapięć, zapraszamy do naszego przewodnika.

Dostępność: czas dostawy wynosi 4 tygodnie

3 533 zł Pytanie o przedmiot
KOD K0695062
Materiał Białe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Topaz
Pochodzenie naturalne
szlif cushion
szerokość 6.0 mm
wysokość 6 mm
waga 2.200 ct
waga 2.5 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.