MENU
DOSTĘPNE

Łańcuszek rolo30 rose gold o długości 42 cm

  • Łańcuszek rolo30 rose gold o długości 42 cm
  • XMAS Package

Łańcuszek damski wykonany z 14k różowego złota z okrągłymi oczkami o średnicy 0,7 mm. Ponadczasowy dodatek, który może być noszony każdego dnia. Dobrze wygląda samodzielnie, z wisiorkiem lub w połączeniu z inną biżuterią na szyję.

W studiu KLENOTA posiadamy szeroki wybór minimalistycznych, codziennych łańcuszków. Posiadają standardową długość 42 cm (jeśli nie zaznaczono inaczej). Aby dowiedzieć się więcej o różnych typach i długościach łańcuszków, zapraszamy do naszego przewodnika. Biżuterię dostarczymy do Państwa w eleganckim pudełku prezentowym z Certyfikatem Autentyczności.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

867 zł Pytanie o przedmiot
KOD k7010014
Materiał Różowe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Bez kamienia
długość 420 mm
waga 1.8 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.