MENU
DOSTĘPNE

Klasyczny złoty pierścień dla mężczyzn

  • Klasyczny złoty pierścień dla mężczyzn
  • Klasyczny złoty pierścień dla mężczyzn
  • Klasyczny złoty pierścień dla mężczyzn
  • XMAS Package

Pierścień stylowe męskie wykonane z żółtego złota. Będzie służyć jako pierścionek zaręczynowy, to doskonale nadaje się do codziennego noszenia.

Obrączki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze. Tworzymy je we wszystkich standardowych wielkościach. Rozmiar pierścionka należy zaznaczyć przy zamówieniu. Jeśli konieczna będzie zmiana rozmiaru, pierwszy raz zrobimy to dla Ciebie bezpłatnie. Pierścionek doręczymy bezpłatnie, w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

3 180 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0434213
Materiał Żółte złoto
Próba 14 kt 585/1000
powierzchnia błyszcząca
Profil płaski
Kamienie szlachetne Bez kamienia
szerokość 5 mm
waga 5.4 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.