MENU
  DOSTĘPNE

  Obrączka wykonana z białego złota

  • Obrączka wykonana z białego złota
  • XMAS Package
  Szeroka obrączka ślubna o szerokości 5 mm, wykonana z 14-karatowego, białego złota. Będzie idealna dla kobiet, które preferują charakterystyczną, przykuwającą wzrok biżuterię. Obrączka została zaprojektowana jako damska ślubna obrączka, ale dzięki jej minimalistycznemu designowi sprawdzi się również przy innych okazjach.

  Obrączki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze. Tworzymy je we wszystkich standardowych wielkościach. Rozmiar pierścionka należy zaznaczyć przy zamówieniu. Jeśli konieczna będzie zmiana rozmiaru, pierwszy raz zrobimy to dla Ciebie bezpłatnie. Pierścionek doręczymy bezpłatnie, w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

  Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

  2 650 zł Pytanie o przedmiot
  KOD k0435082
  Materiał Białe złoto
  Próba 14 kt 585/1000
  Kamienie szlachetne Bez kamienia
  szerokość 5.0 mm
  waga 5.0 g

  Biżuteria z ATELIER KLENOTA

  Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.