MENU
DOSTĘPNE

Pierścień męski z białego złota

  • PIERŚCIEŃ MĘSKI Z BIAŁEGO ZŁOTA - MĘSKIE OBRĄCZKI - OBRĄCZKI
  • PIERŚCIEŃ MĘSKI Z BIAŁEGO ZŁOTA - MĘSKIE OBRĄCZKI - OBRĄCZKI
  • PIERŚCIEŃ MĘSKI Z BIAŁEGO ZŁOTA - MĘSKIE OBRĄCZKI - OBRĄCZKI
  • XMAS Package

Męski pierścień wykonany z 14-karatowego, białego złota. Ten pierścień na szerokość 3 mm i łączy w sobie klasyczną prostotę, błyszczącą powierzchnię oraz zaokrąglone krawędzie. Będzie doskonały jako obrączka ślubna, ale ucieszy także przy innych okazjach.

Ten pierścień został wykonany ręcznie w studiu KLENOTA. Pierścionek dostarczymy do Państwa w eleganckim pudełku prezentowym z Certyfikatem Autentyczności. Jeśli będą Państwo potrzebować poprawy rozmiaru pierścionka, pierwsza taka zmiana w ciągu 60 dni od otrzymania zamówienia jest darmowa. Aby dowiedzieć się więcej o zmianach wielkości i rozmiarach pierścionków, zapraszamy do naszego przewodnika.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

2 580 zł Pytanie o przedmiot
KOD Y0438002L30
Materiał Białe złoto
Próba 14 kt 585/1000
powierzchnia błyszcząca
Profil płaski z zaokrąglonymi brzegami
Kamienie szlachetne Bez kamienia
szerokość 3.0 mm
waga 2.90 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.

KLENOTA Biżuteria


Pro pohodlný nákup a doručení do České republiky doporučujeme navštívit naši stránku v češtině.

Pre pohodlný nákup a doručenie na Slovensko odporúčame navštíviť našu stránku v slovenčine.

Aby zapewnić Państwu jak największą wygodę podczas zakupów, rekomendujemy odwiedzenie naszej polskiej strony.

Für das beste, auf Ihren Standort zugeschnittene Einkaufserlebnis empfehlen wir Ihnen, unsere deutsche Website zu besuchen.

Pour une navigation optimale et adaptée à votre zone géographique, nous vous recommandons de consulter notre site Web français.

For the best shopping experience, we recommend visiting our international website in English.