MENU
DOSTĘPNE

Męska obrączka o szerokości 4 mm z białego złota

  • Męska obrączka o szerokości 4 mm z białego złota
  • Męska obrączka o szerokości 4 mm z białego złota
  • Męska obrączka o szerokości 4 mm z białego złota
  • Męska obrączka o szerokości 4 mm z białego złota
  • XMAS Package

Męska obrączka ślubna wykonana jest z białego, 14-karatowego złota i ozdobiona matowym wykończeniem. Piaskowanie poweirzchni sprawia, że pierścionek wydaje się lekko mienić brokatem, a jednocześnie chroni go przed zadrapaniami. Pierścień ma prostokątny profil i szerokość 4 mm.

Obrączki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze. Tworzymy je we wszystkich standardowych wielkościach. Rozmiar pierścionka należy zaznaczyć przy zamówieniu. Jeśli konieczna będzie zmiana rozmiaru, pierwszy raz zrobimy to dla Ciebie bezpłatnie. Pierścionek doręczymy bezpłatnie, w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

2 580 zł Pytanie o przedmiot
KOD Y0434002M40
Materiał Białe złoto
Próba 14 kt 585/1000
powierzchnia diamond mat
Profil płaski
Kamienie szlachetne Bez kamienia
szerokość 4 mm
waga 4.5 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.