MENU
DOSTĘPNE

Naszyjnik z białego złota ozdobiony ametystowym serduszkiem

  • Naszyjnik z białego złota ozdobiony ametystowym serduszkiem
  • Naszyjnik z białego złota ozdobiony ametystowym serduszkiem
  • Naszyjnik z białego złota ozdobiony ametystowym serduszkiem
  • XMAS Package

Przedstawiamy łańcuszek z białego, 14-karatowego złota, na którym znajduje się zawieszka z ametystu w kształcie serca. Kolory i wzór tego naszyjnika sprawiają, że idealnie sprawdzi się on jako dar miłości, na okazje takie jak rocznica lub Walentynki.

Ten naszyjnik został ręcznie wykonany w studiu KLENOTA w Pradze. W komplecie posiada łańcuszek z tego samego metalu jak wisiorek, o standardowej długości 42 cm (jeśli nie zaznaczono inaczej). Jeśli potrzebują Państwo łańcuszka o innej długości, prosimy o zapisanie tego w notatce do zamówienia. Aby dowiedzieć się więcej o różnych typach i długościach naszyjników, zapraszamy do naszego przewodnika. Biżuterię dostarczymy do Państwa w eleganckim pudełku prezentowym z Certyfikatem Autentyczności.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

1 756 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0730062
Materiał Białe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Ametyst fioletowy
Pochodzenie naturalne
szlif serce
szerokość 5.0 mm
wysokość 5.0 mm
waga 0.400 ct
długość 420.00 mm
waga 1.4 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.