MENU
DOSTĘPNE

Pierścionek z białego złota ozdobiony ametystowym serduszkiem

  • Pierścionek z białego złota ozdobiony ametystowym serduszkiem
  • Pierścionek z białego złota ozdobiony ametystowym serduszkiem
  • Pierścionek z białego złota ozdobiony ametystowym serduszkiem
  • XMAS Package

Prosty pierścionek z białego, 14-karatowego złota, ozdobiony fioletowym ametystem w kształcie serca. Idealny jako romantyczny dar miłości, który zadowoli miłośników kamieni szlachetnych w śmiałych kolorach. Idealny do samodzielnego noszenia lub w połączeniu z minimalistycznymi pierścieniami wykonanymi z białego złota.

Pierścionki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze. Tworzymy je we wszystkich standardowych wielkościach. Rozmiar pierścionka należy zaznaczyć przy zamówieniu. Jeśli konieczna będzie zmiana rozmiaru, pierwszy raz zrobimy to dla Ciebie bezpłatnie. Pierścionek doręczymy bezpłatnie, w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

1 580 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0730052
Materiał Białe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Ametyst fioletowy
szlif serce
szerokość 5.0 mm
wysokość 5.0 mm
waga 0.467 ct
waga 1.6 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.