MENU
DOSTĘPNE

Naszyjnik z zawieszką w kształcie serca z białego złota

  • Naszyjnik z zawieszką w kształcie serca z białego złota
  • Naszyjnik z zawieszką w kształcie serca z białego złota
  • Naszyjnik z zawieszką w kształcie serca z białego złota
  • Naszyjnik z zawieszką w kształcie serca z białego złota
  • XMAS Package

Łańcuszek z 14-karatowego, białego złota, ozdobiony wisiorkiem w kształcie serca, który z jednej strony ma błyszczącą, a z drugiej matową powierzchnięj. Serduszko może być noszone na wiele różnych sposobów. To klasyczny symbol miłości, który jest odpowiedni dla kobiet w każdym wieku i na pewno uraduje jako prezent.

Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier KLENOTA i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

1 080 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0161012
Materiał Białe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Bez kamienia
szerokość 6.0 mm
wysokość 5.3 mm
waga 1.20 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.