MENU
  DOSTĘPNE

  Naszyjnik z białego złota z zawieszką w kształcie serca

  • Naszyjnik z białego złota z zawieszką w kształcie serca
  • Naszyjnik z białego złota z zawieszką w kształcie serca
  • XMAS Package

  Minimalistyczny naszyjnik w kształcie serca, wykonany z białego, 14-karatowego złota. Serce jest symbolem miłości, ale także odwagi, i jest jednym z najbardziej popularnych motywów w naszej ofercie. Ten kształt jest ponadczasowy i można podarować go na każdą okazję.

  Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. W przypadku chęci otrzymania innej długościu lub typu łańcuszka, należy poinformować nas o tym w zamówieniu. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

  Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

  880 zł Pytanie o przedmiot
  KOD k0440012
  Materiał Białe złoto
  Próba 14 kt 585/1000
  Kamienie szlachetne Bez kamienia
  szerokość 11.70 mm
  wysokość 11.70 mm
  waga 1.3 g

  Biżuteria z ATELIER KLENOTA

  Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.