MENU
DOSTĘPNE

Naszyjnik z białego złota z zaiweszką w kształcie Drzewa Życia

  • Naszyjnik z białego złota z zaiweszką w kształcie Drzewa Życia
  • Naszyjnik z białego złota z zaiweszką w kształcie Drzewa Życia
  • XMAS Package

Naszyjnik w kształcie Drzewa Życia został wykonany z białego, 14-karatowego złota. Symbol Drzewa Życia jest od wieków popularnym talizmanem, a wykonany z wysokiej jakości złota zachowa swoje piękno przez wiele lat. Drzewo symbolizuje połączenie między niebem a ziemią, ścieżkę do oświecenia i ochronę życia. To doskonały pomysł na prezent.

Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. W przypadku chęci otrzymania innej długościu lub typu łańcuszka, należy poinformować nas o tym w zamówieniu. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

1 880 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0278012
Materiał Białe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Bez kamienia
szerokość 19.5 mm
waga 3.0 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.