MENU
  DOSTĘPNE

  Złoty łańcuszek ozdobiony kuleczką

  • Złoty łańcuszek ozdobiony kuleczką
  • Złoty łańcuszek ozdobiony kuleczką
  • Złoty łańcuszek ozdobiony kuleczką
  • XMAS Package

  Minimalistyczny łańcuszek z 14-karatowego, białego złota, ozdobiony złotą kulką o średnicy 6 mm. Dzięki prostocie swojego wykonania pasuje do wielu innych naszyjników, zawieszonych jednocześnie na szyi. Może być wspaniałym prezentem, który ze względu na swoją wszechstronność zadowoli każdą kobietę.

  Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. W przypadku chęci otrzymania innej długościu lub typu łańcuszka, należy poinformować nas o tym w zamówieniu. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

  Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

  980 zł Pytanie o przedmiot
  KOD k0539022
  Materiał Białe złoto
  Próba 14 kt 585/1000
  Kamienie szlachetne Bez kamienia
  wysokość 6 mm
  waga 1.5 g

  Biżuteria z ATELIER KLENOTA

  Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.