MENU
DOSTĘPNE

Łańcuszek typu Venezia z ozdobną kuleczką z białego złota

  • Łańcuszek typu Venezia z ozdobną kuleczką z białego złota
  • Łańcuszek typu Venezia z ozdobną kuleczką z białego złota
  • Łańcuszek typu Venezia z ozdobną kuleczką z białego złota
  • XMAS Package

Minimalistyczny łańcuszek typu Venezia, ozdobiony nawleczoną na niego kuleczką o średnicy 5 mm, wykonaną z 14-karatowego, białego złota. Taka biżuteria jest idealna do łączenia jej z innymi naszyjnikami (layering), ale będzie też pięknie prezentować się jako jedyna ozdoba szyi. Jest idealna dla osób szukających uniwersalnego klejnotu o najwyższej jakości, który pozostanie piękny przez długie lata.

Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. W przypadku chęci otrzymania innej długościu lub typu łańcuszka, należy poinformować nas o tym w zamówieniu. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

780 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0539012
Materiał Białe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Bez kamienia
szerokość 5 mm
waga 1.1 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.